SEO | Dijital Pazarlama Uzmanı

SEO Şirketleri ve SEO Fiyatları

SEO (Search Engine Optimization) arama motorlarında rakiplerinizden üst sıralarda yer alıp, erişilebilirliğinizi sağlayan çalışmalardır. Arama Motoru Optimizasyonu (AMO) işletmeler için oldukça önemlidir.

SEO çalışmaları konusunda firmamız ile iletişime geçen web sitesi sahipleri bir çok hizmeti tek noktadan alabilmektedir. SEO analiz çalışmalarımızın ardından sizlere sunduğumuz rapor işimiz konusundaki uzmanlığımızı sizlere gösterecektir. SEO Firmaları 3 farklı şekilde hizmet vermektedir. Bu farklılık aslında sadece ödeme yöntemiyle ilgilidir. Aylık ödeme bazında çalışan SEO Firmaları tercih edilmelidir. Bu sayede aylık alınan raporlar iş takibini ve gelişmeleri net bir şekilde gözler önüne serecektir.

İyi SEO Şirketi Aylık SEO Çalışması;

1. Ay site içi SEO Analizi için en iyi SEO Araçları kullanılarak hazırlanan SEO Raporu, dikkate alınarak düzenlemeler tamamlanır.

2. Ay anahtar kelimelerimize uygun SEO Makale başlıkları belirlenir. Web sitesine sayfalar SEO Uyumlu İçeriklerle eklenerek sitemize Arama Motoru Botları çağrılır.

3. Ay ileri SEO Teknikleri uygulanarak web sitesinin arama sonuçlarında yer alması sağlanır. 

4. Ay ilk etkileşimlerin başladığı en keyifli aydır. Üst seviye SEO Paketlerine geçilerek daha kaliteli  tanıtım yazıları girilmeye başlanır.

5. Ay SEO Danışmanı tarafından hedef kitleye uygun  alt anahtar kelimelerin listesi çıkarılarak içerikleri web sitesine eklenir. Yeni tanıtım yazıları eklenir.

6. Ay Profesyonel SEO çalışmalarının genel raporu tarafınıza sunulur. SEO Nasıl Yapılır ? Bu raporda detaylı şekilde gözükmektedir. Site sahibine SEO Eğitimi vererek iş teslim edilir.

Sizce bu şekilde çalışan bir SEO Şirketleri işlerinde başarıya ulaşırken zorlanır mı ?

Web siteniz konusunda güvenebileceğiniz SEO Firmasının güncel  referanslarını incelemeyi unutmayın. Güncel referanslar size SEO Şirketinin link kaynaklarının kaliteli olduğunu gösterecektir. Kalitesiz linkler Google tarafından spam olarak algılanabilir. Bu hata web sitenizin filitre cezası almasına kadar büyüyebilir. SEO Firmanızın gerçekten bu konuda hassas davranması gerekmektedir.

Özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların en büyük satış kaynakları tartışmasız web siteleridir. Bu durumun farkına varan bir çok web sitesi sahibi SEO Hizmetleri arayışındadır. Bu durum bir çok Yeni SEO Firmasının kurulmasına sebep olmuştur. Site sahiplerinin tercih yaparken SEO Fiyatları şeklindeki yaptıkları arama hacminin büyüklüğü bize fiyatlara bakılarak tercih yapıldığını göstermektedir.

Biz SEODetay olarak bu durumu tavsiye etmiyoruz. Aksi halde her zaman rakiplerinizin gerisinde kalacağınızı biliyoruz. Sebebi ise SEO çalışmalarının en önemli kriterlerinden biri olan tanıtım yazılarınızın yetersiz kalacak olmasıdır.

SEO Detay

SEOdetay profesyonel ekibi ile SEO, Dijital Pazarlama, Site içi Optimizasyon ve Sosyal Ağlar hizmeti altında markanızın tüm ihtiyaçlarını siz değerli çözüm ortağımız doğru zamanda, doğru yerde olması için kurumsal SEO çözümleri sunuyor.

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.